На базі Рівненського обласного госпіталю будують лікувально-реабілітаційний корпус

  У Рівному на території госпіталю тривають роботи зі зведення 4-поверхового корпусу стаціонарного лікування із приймально-діагностичним відділенням та адміністративно-побутовим блоком.

  Стан реалізації будівництва обговорили на нараді з питань ветеранської політики. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій .

  «Уряд підтримує розвиток будівництва такого центру. Важливо, щоб ветерани могли отримувати висококваліфіковану допомогу», – наголосила віцепрем’єрка Ірина Верещук. «Його відкриття дасть змогу збільшити пропускну спроможність реабілітаційного центру медзакладу», – зазначили на нараді.

  Реабілітаційний центр для військовослужбовців, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації міської лікарні №2. На сьогодні це основний медичний заклад в Україні, де проводять невідкладну реабілітацію військовослужбовців ЗСУ після важких черепно-мозкових і спінальних травм.

  На засіданні також порушили питання щодо фінансування будівництва. Передбачається максимальне залучення інвестицій на наступний рік.

НАГАДУЄМО: