МЗС України закликало керівництво ПАР не заохочувати подальшу агресію рф

  Україна глибоко занепокоєна проведенням в Південно-Африканській Республіці (ПАР) спільних військово-морських навчань із росією, а також Китаєм. Верхом цинізму є те, що “співпраця” розпочинається 24 лютого – в день, коли рік тому росія розв’язала війну, незнану в Європі з часів Другої світової війни, – заявили в МЗС України

  «Україна глибоко занепокоєна проведенням в Південно-Африканській Республіці спільних військово-морських навчань із російською федерацією, а також Китаєм. У навчаннях бере участь російський фрегат, маркований символами «Z» та «V», під якими нині російська армія скоює воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні», – заявив Ніколенко.

  «Ми глибоко розчаровані, що в той час, коли міжнародна спільнота засуджує російську агресію, зокрема країни Африки, і посилює ізоляцію рф задля припинення війни, південноафриканська влада переймає досвід російської воєнної машини», – зазначив Ніколенко.

  МЗС України закликає Південно-Африканську Республіку «…не заохочувати подальшу агресію росії та її почуття безкарності, а також стати на захист основоположних принципів міжнародного права та Статуту ООН», – сказав Ніколенко.

НАГАДУЄМО:

Представник КНР з трибуни ООН так і не наважився визнати російську федерацію агресором