Нещодавно мені на очі потрапило відео, де обличчя одного з учасників акції здалося мені знайомим.
Він не голодував і тим більше не прагнув закінчити життя самоспаленням.
Відразу видно людина християнин і для нього самогубство є страшний гріх. Багато говорив і як мені здалося явно був організатором цього заходу. Все б добре і акція правильна, але навіщо підбивати людей не до боротьби, а до капітуляції.

Адже самогубство це капітуляція. Тільки представте собі, якби усі добровольці в 2014 році не взяли в руки зброю і не пішли захищати свою БАТЬКІВЩИНУ, свою УЛЮБЛЕНУ УКРАЇНУ, а замість цього стали спалювати себе на площі. Нехай навіть на червоній площі в Москві, навіть перед відеокамерами на очах всього світу.

Ну, і що, та увесь кремль лише сміявся над нами, а на лобне місце дружно стали б виносити каністри з бензином для “дурних хохлів”.

Абсурдність цієї ситуації очевидна. Ось тільки цілі організатора мені не ясні. Може він расист і нацист? Може хоче у такий спосіб викоренити іновірців таких як Аблязиз Усеинов. З почало зацькувати ветерана АТО голодом, а потім спалити живцем. І зробити це просто віртуозно руками самої ж жертви. У нас, що відмінили ст. 120 Кримінального Кодексу України? Ну, гаразд Слава Богу ця історія закінчилася без жертв, а дії цього так званого активіста залишимо на його совісті, якщо вона у нього є.

Мене найбільше зацікавила особа маніпулятора. А, головне, де я його бачив раніше. І вод всемогутній інтернет допоміг мені прояснити ситуацію.

Представляю вам маленьке резюме на нашого “героя”.

Представляю – Грекова Миколи Олександровича.

Народився Микола Олександрович в шахтарській сім’ї в селищі Біле (Лутугинский район Луганської області) 13 лютого 1970 року.
Після школи вчився в гірничому технікумі в Стаханове, працював електрослюсарем на шахті імені XIX партз’їзду КПРС.
У 1987 році він поїхав в Крондштат і поступив в 42-у школу фахівців рядового плавсостава ВМФ. Закінчивши мореходку, Микола Греков працював котельним машиністом в Мурманську, пізніше знову працював на шахті.

З 1994 року він займався приватним бізнесом. Цей бізнес по суті, як це часто бувало на Донбасе, був прикриттям місцевої ОПГ.

У 1998 році Микола Олександрович очолив правління громадської організації “Сприяння”, яка сприяла розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу і забезпечувала “захист” прав платників податків. У подальші роки він обіймав посаду директора підприємство “Сприяння плюс” і був в раді підприємців Луганська.

Політична діяльність Миколи Грекова розпочалася з його обрання депутатом Ювілейної селищної Ради. Потім він став депутатом Артемівської районної Ради в місті Луганську, Луганської міської Ради.

У 2003 році вступив в Партію регіонів, тривалий час очолював організацію ПР в селищі Ювілейний.

У 2009г. депутат міськради регіонал Микола Греков разом з В’ячеславом Серпокриловим і Арсеном Клінчаевим створили громадське об’єднання СССР (Союз “Соціальна справедливість і розвиток”). Скандаліст Арсен Клінчаев охоче взяв участь в постановочній бійці з найнятими особами, що зображували українських націоналістів, “протестуючих проти відродження СРСР” на презентації нової організації.

Організація СССР мала відверто провокаційний характер і, що називається, “приймала замовлення від населення”. Так, під час виборів мерів – 2010 вона висунула кандидатом однофамільця діючого міського голови “правозахисника” Владислава Кравченка (політтехнологія “кандидатів-двійників”, покликана заплутати виборця однаковими прізвищами у бюлетені).

У 2010 році Микола Олександрович став міським головою міста Александровск.
Член Союзу молодих депутатів України.

2011-м СССР брав участь в організації акцій протесту в Стаханове, де до влади прийшов неугодний Олександру Єфремову мер Юрій Борисов.

У 2012 році, Микола Греков був засуджений по частині 3 статті 368 УК України за хабарництво – разом з двома своїми співробітниками отримав 130 000 гривен за виділення підприємцеві земельної ділянки на території Александровска.

У серпні 2013 якимсь “дивом” був випущений під підписку про невиїзд. Після звільнення з СІЗО, активно влився в політичне життя. Микола Греков працював в команді Володимира Струка – творця загонів луганського “ополчення”, багаторічного “хазяїна” селища Ювілейний, почесного консула Росії.

Відзначається, що Струк в 2014 році підтримував бойовиків “ЛНР” і був одним з організаторів “референдуму”. Він активно виступав на мітингах бойовиків і відкрито агітував за відділення регіону від України.

22 лютого 2014 року Микола Греков і Серпокрилов з групою товаришів спробував імітувати “штурм” Луганської обладміністрації, влаштувавши сутичку з місцевими антимайданівцями, в ході якої постраждали 2 людини. По місту миттєво прокотилися панічні чутки про те, що в Луганську почалися криваві безлади.
Враховуючи, що “акція” Грекова і Серпокрилова виявилася приурочена до приїзду в Луганськ нардепа Єфремова, то цілком можна припустити, що таке збіг не випадковий.
Це була явна провокація, яка миттєво мобілізувала радикально налагоджених фанатів включення Луганської області до складу Росії (люди реально прийшли захищати обладміністрацію озброєними ланцюгами, бітами і арматурою), створила сприятливий контекст для піару Олександра Єфремова. Ця провокаційна акція запустила паніку в рядах більше осудних жителів міста, наразила на небезпеку справжніх мирних “евромайданівців”.

На відео колишній глава фракції “Партії Регіонів” Олександр Єфремов, розпалює ненависть серед українців і присягає на вірність нетверезим “антимайданівцям” озброєними дерев’яними дубинами і щитами, що були безробітними і майбутніми сепаратистами. На відео чітко видно, що разом з Єфремовим і своїм старим другом, і соратником по організації “СССР” Арсеном Клінчаевим, на сепаратистських зборах знаходиться і мер міста Александровск, Микола Греков.

Потім несподівано для усіх Микола Греков 15.08.2014 року вступає добровольчий батальйон “Айдар” де був зарахований солдатом на посаду “водія – електрика” згідно – наказу №47 від 18.08.2014г.

Багато його товаришів по службі, у тому числі перший комбат батальйону «Айдар» і народний депутат Сергій Мельничук, що зробив сенсаційну заяву відносно Миколи Грекова. Згідно з даними розвідки, які відомі Мельничуку, Грекова викрили в контррозвідувальній діяльності на користь сепаратистів і ставлять йому підозру в диверсійній діяльності. Справою Грекова займалася військова прокуратура. Але, і знову якимсь “дивовижним” чином йому вдалося уникнути відповідальності.

Так само відомо, що, впровадившись в “Айдар”, Греков займався підривною діяльністю, за замовленням екс-народного депутат Олександра Єфремова. Під личиною доброзичливості він постійно сіяв распі і розбрат серед добровольців “Айдара”, зливав інформацію на своїх однополчан як у військову прокуратуру, так і за “поребрик”. За таку діяльність отримав різке підвищення по службі. Будучи солдатом, відразу отримав офіцерське звання молодшого лейтенанта.

Після звільнення із служби з метою пролізти у ветеранське середовище і розвалити її зсередини відкрив масу фейкових ветеранських організацій. Разом з братами Серпокриловми з якими в 2009 році створювали “СССР” створив в Києві організацію “АТО-ВПЛ” куди став заманювати учасників АТО і переселенців з Донбасу.

Став спікером цієї громадської організації. В якості лідера організації відомий відвертими провокаційними акціями із спробою просування своїх особистих інтересів. Основний почерк ще з «региональских» часів у Миколи Грекова типовий – будь-яким шляхом пробитися до тих, що приймають рішення і впливати на них, ставлячи у вершині кута свої особисті інтереси.

Маючи не дужі ораторські і організаторські таланти, Микола Греков легко входить в довіру до людей, провокуючи їх на не адекватні вчинки на благо своїх інтересів.

Побратими – це маленьке попередження. Пам’ятайте, що під маскою вічно усміхненої і доброзичливої на перший погляд людини може ховатися личина перевертня. Наявність статутних документів і печаток декількох організацій ще не про що не говорить. А, за правильними розмовами і гаслами може ховатися злий намір.
Гарно думайте перед тим, як довіряти свою долю і долю Батьківщини всяким пройдисвітам і провокаторам.

Слава Нації! Смерть ворогам!

автор статті: “Патріот України – 14.88”

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial