Музей російської агресії отримав престижну нагороду

Віртуальний музей російської агресії отримав нагороду «Краща ініціатива у сфері історичної пам’яті стосовно російської збройної агресії». Нагородження відбулося у Представництві Президента в Офісі Кримської платформи. Про це повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам’яті.

 

Це відбулося, коли коаліція організацій, що опікується захистом прав постраждалих від конфлікту, відзначила найважливіші ініціативи у сфері захисту прав постраждалих від збройного конфлікту в Україні.

 

Віртуальний музей російської агресії Український інститут національної пам’яті з партнерами презентували у жовтні 2021 року. Це цифровий інструмент, який забезпечує доступ кожного до правди та фактів про ключові події і злочини, скоєні під час тимчасової окупації Росією Криму та війни на сході України. Також віртуальний музей слугує важливим інструментом збереження правди про російську агресію проти України, починаючи з 2014 року.

 

Ресурс містить різнопланові дані російською та англійською мовами. Вся викладена інформація достовірна та базується на перевірених джерелах. Зараз на порталі діє модуль, присвячений тимчасовій окупації Криму, у розробці – друга частина, яка буде присвячена російсько-українській війні на Донбасі та окупації частин Донецької й Луганської областей.

 

Нагадаємо: