Між Киргизією та Таджикистаном розпочались бойові дії (ВІДЕО)

Конфронтація між   Киргизією та Таджикистаном  переросла у бойові дії. Після того, як сьогодні вранці  стався конфлікт між місцевими жителями, на кордоні розпочалась перестрілка між військовими.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

Обидві сторони звинувачують одне одного в ескалації конфлікту. Так, у Держкомітеті національної безпеки Киргизії заявляють, що спецвійська Таджикистану розпочав масований обстріл зі стрілецької зброї та мінометів. У свою чергу Таджикистан звинувачує Киргизію в тому, що вона перша відкрила вогонь. 

 

 

 

 

В мережі вже почали з’являтися відеозаписи на яких видно, що обидві сторони стягують війська та техніку до місця конфлікту. Помічено численні військові вантажівки, бронетранспортери, БМП та танки. 

 

Посередником у врегулюванні конфлікту готовий стати Узбекистан, МЗС якого закликав обидві сторони конфлікту утриматися від дій які можуть призвести до подальшого росту напруги. 

 

 

 

 

 

Причиною конфронтації стало  прохання таджицьких мешканців прибрати камеру зі стовпа, який знаходиться на території Киргизстану. Однак акім Ісфарінського району Таджикистану Баховідін Баходірзода відмовився виконати прохання. З’ясування стосунків переросло в бійку. Люди кидали один одного камінням, а один місцевий житель отримав вогнепальне поранення в око. Всього за медичною допомогою звернулися чотири людини.

 

Нагадуємо: