14 березня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив дві постанови: № 196 “Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування” та постанову Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 197 “Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати пільгового проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах”.

Керуючись цими рішеннями, до прикладу, міська влада Харкова визначила, що для ветеранів має бути визначено норму в 50 поїздок на місяць усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах.

Однак, 24 грудня 2018 року рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва вищевказані постанови було визнано протиправними та нечинними. Відтак, розмір та порядок надання пільг з проїзду у готівковій формі наразі фактично не затверджені.

Мінветеранів веде роботу над створенням Єдиного державного реєстру ветеранів війни та до 2021 року планує презентувати загальнодержавну програму компенсації за проїзд з використанням електронного квитка та низку заходів для її реалізації.

Тож, допоки не відпрацьована процедура, Мінветеранів просить органи місцевого самоврядування, які прийняли рішення щодо надання пільг з оплати проїзду у готівковій формі з посиланням на нечинні акти Кабінету Міністрів України, розглянути питання про визнання своїх рішень такими, що втратили чинність.

Залишається сподіватись, що загальнодержавна програма компенсації за проїзд з використанням електронного квитка та низку заходів для її реалізації буде прийнято в цьому році.

 

За матеріалами Міністерства ветеранів

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial