Мінветеранів та Міжнародний фонд «Відродження» підписали меморандум про співпрацю в питаннях реалізації заходів, спрямованих на підвищення рівня соціального захисту і соціального забезпечення ветеранів та їхніх родин. Під документом поставили підписи міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна і виконавчий директор МФ «Відродження» Олександр Сушко.

 

  У спільній роботі Міністерство та Фонд зосередяться на  розвитку громадянської стійкості ветеранів, впровадженні міжнародних стандартів у сфері політики Мінветеранів, практичній реалізації. Крім того,  результатом роботи стане пошук шляхів залучення допомоги від міжнародних донорів з метою підтримки ветеранських проєктів та налагодження прямих контактів міністерства з міжнародними партнерами, інформує mva.gov.ua.

 

– Дякую за відгук на пропозицію співпраці, яка фактично вже почалася між нами. За підтримки фонду вже ведеться розробка стратегії діяльності  Міністерства до 2025 року, зокрема, фокус уваги буде зосереджений на роботі в громадах. Сподіваюся, що перші результати цієї роботи ми побачимо вже найближчим часом, – підсумувала результати підписання меморандуму Юлія Лапутіна.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial