Міноборони України заборонило судноплавство в районах Північно-Східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальським каналом

 Вчора Кремль оголосив, що рашисти мають намір атакувати всі цивільні судна в Чорному морі, які прямують до українських портів. Рашисти вирішили вважати такі цивільні кораблі потенційними перевізниками військових вантажів.

  Військові кораблі РФ одразу встанвили додаткові морські міни на підходах до українських портів. Про це повідомив речник Ради нацбезпеки США Адам Ходж. Він з цього приводу заявив:

  “Згідно з нашою інформацією, Росія встановила додаткові морські міни на підходах до українських портів. Ми вважаємо, що це скоординовані зусилля, які мають на меті виправдати будь-яку атаку проти цивільних судів у Чорному морі, поклавши відповідальність за них на Україну.”

Під час війни Міноборони не замовило Укроборонпрому жодного дрону-камікадзе

  Кремлівський пацюк зі своєї нори почав диктувати умови для поновлення «зернової угоди». Той, хто заявляв, що росії “пофіг санкції Заходу”, тепер клянчить знову підключити  до міжнародної системи SWIFT російські фінансові організації, які обслуговують експорт зерна та розблокувати російські активи, пов’язані з сільпгоспом.

  Крім цього кремль вимагає відновлені поставки на росію запчастин для сільгосптехніки, відновить роботу аміакопроводу між Тольятті та Одесою, який проходить через зону бойових дій, негайно вивести з-під санкцій постачання російського зерна та добрив на світові ринки, і, взагалі, припинити “будь-які обмеження”.

Зважаючи на вихід росії із “Зернової Угоди” та подальші погрози москви завадити вільному судноплавству Міністерство оборони України опублікувало Заяву

   “російська федерація вчергове брутально порушила універсальне для усього Світу право на вільне судноплавство та свідомо підриває продовольчу безпеку, прирікаючи на голод мільйони людей… Міністерство оборони України попереджає, що з 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря в напрямку морських портів РФ та українських морських портів, які знаходяться на тимчасово окупованій росією території України, можуть розглядатися Україною, як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення з усіма відповідними ризиками”, — йдеться у повідомленні.

  “Крім того, судноплавство у районах Північно-Східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальський каналом України заборонене як небезпечне, з 05:00 20 липня 2023 року. Відповідна навігаційна інформація для мореплавців вже оприлюднена”, – говориться в заяві.

 

  Вчора в Чорному морі кілька суден попрямували до українських портів. Всі вони йдуть у напрямку порту Ізмаїл на кордоні з Румунією”, – пише видання Bild. Одне з них – суховантажне судно Alfa Star під прапором Камеруну.

 

НАГАДУЄМО:

Керівництво ПВК Вагнер вирішило відпустити додому всіх зеків, які вижили на війні