Міноборони працює над впровадженням літньої польової військової форми для жінок, – Ганна Маляр

  На брифінгу в Military Media Center заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що відомство працює над впровадженням літньої польової військової форми для жінок разом з волонтерськими організаціями.

  Маляр повідомила, що завершений другий етап випробувань літнього польового костюма для жінок, «спеціалісти опрацьовують та враховують зауваження і пропозиції наших жінок-військовослужбовиць».

  Також знаходиться «на завершальному етапі розробка нормативно-технічної документації на спідню білизну» для жінок-військових.

  “Наші спеціалісти опрацьовують та враховують зауваження і пропозиції наших жінок-військовослужбовиць, які безпосередньо здійснювали дослідну експлуатацію”, – сказала заступниця.

  Крім цього, вона розповіла, що зараз триває робота щодо постановки на забезпечення жіночих бронежилетів, бронежилетів з позитивною плавучістю, та бронежилетів полегшених. Маляр зауважила, що Міноборони зацікавлене “у максимальному розширенні кола виробників і постачальників цих засобів індивідуального захисту для наших воїнів”.

НАГАДУЄМО:

Барабани, електросковорідки та овочерізки – це саме те, що потрібно під час тривоги в укритті