Міноборони планує збільшити закупівлю нового озброєння

1545414378-9455

Міністерство оборони планує збільшити обсяги закупівель нового озброєння, пріоритет надаватиметься вітчизняному виробнику.

Про це під час робочої поїздки на Львівщину заявив міністр оборони України Степан Полторак, повідомляється на сайті МОУ.

“Хотів би зазначити, що державне оборонне замовлення, яке ми прийняли на Раді національної безпеки і оборони, є дуже оптимістичним і дає нам всі підстави боротися за майбутнє з великою перспективою”, – наголосив міністр оборони.

Як підкреслив Полторак, “у нас з’являється нова потужна високотехнологічна зброя, комплекс високоточної зброї, яка дасть можливість наносити ураження противнику і захищати свою країну”.

Міністр оборони зауважив, що пріоритет при цьому надається вітчизняному виробнику. “Ми плануємо збільшити закупку нового озброєння і того, якого в нас ще немає на озброєнні. До 20 найменувань тих, яких немає сьогодні на озброєнні, ми плануємо закупити, і не тільки закупити, а й створити в Україні. Я б сказав, більшість озброєнь буде вітчизняного виробництва”, – наголосив Полторак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *