Мер Харкова Кернес потрапив у лікарню з коронавірусом

Просто зараз мер Харкова знаходиться в 17-ій міській лікарні з коронавірусом. У Геннадія Кернеса підтвердили двостороннє запалення легенів в результаті захворювання COVID-19.

 

Про це на брифінгу повідомив директор Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. Стан здоров’я мера Харкова медики оцінюють як стабільно важкий. У лікарню його госпіталізували в минулий четвер, відзначив Сидоренко.

 

“Всі, хто спілкувався з ним, зараз проходять перевірку. Швидше за все, контактували десятки. Деякі з них, імовірно, знаходяться на самоізоляції. Сесія була запланована, але її перенесли: Геннадія Адольфовича потрібен час, щоб прочитати документи”, – додав директор Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю міськради.

 

За його словами, Геннадій Кернес знаходиться в свідомості і моніторить новини. Інформацію про окрему палату для мера Харкова Сидоренко не підтвердив, посилаючись на те, що не уповноважений розголошувати цю інформацію. До апарату ШВЛ Геннадій Кернес не підключений.

 

Нагадаємо:

 

СБУ залишив ЛНР без інтернету