Медзабезпечення військовослужбовців в зоні АТО

663272-0

Українська держава досі не вважає пріоритетом лікування і реабілітацію учасників АТО. Волонтери продовжують забезпечувати бійців деякими препаратами, хоча замовлень на тактичну медицину стало менше. Про це розповіла голова правління громадської організації «Патріот», член Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Ганна Майборода.

«На сьогодні держава забезпечила українську армію аптечками. І якщо порівнювати ситуацію з забезпеченням бійців необхідними медичними обладнанням і ліками в 2014 році і зараз, то зрушення є. Змінилися норми постачання в військових госпіталях, поліпшилося медичне забезпечення в армійських бригадах. Волонтери, які займаються забезпеченням потреб військових з’єднань, відзначають, що зменшилася замовлень на тактичну медицину », – каже Майборода.

За її словами, питання медичного забезпечення до сих пір не є пріоритетним для військових чиновників. Що стосується реабілітації, волонтер вважає: добре, що наших бійців приймають на лікування і реабілітацію за кордоном, але потрібно інвестувати в створення відповідних центрів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *