Матерів загиблих Захисників запрошують на реабілітацію

  Матерів загиблих Захисників запрошує 28-29-30 жовтня на триденну БЕЗОПЛАТНУ реабілітацію. Пропонуюься:
  • фізична реабілітація – консультації фахівців, заняття на спортивних реабілітаційних тренажерах для здоров’я опорно-рухового апарату, масажі, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок за сучасною технологією,
  •  психологічна допомога – заняття з арттерапії та групової психотерапії,
  •  відновлювальні СПА-процедури,
  • цілюще коло однодумців – мами Героїв перебуватимуть у колі тих, хто пережив схожу трагедію, розуміє всю глибину болю та хоче жити далі. Ми хочемо підтримати вас та вшанувати пам’ять Героїв – ваших дітей, які віддали свої життя за наше сьогодення, й тому із вдячністю вислухаємо вашу історію. А якщо буде ваша ласка – навіть напишемо її чи знімемо відео, аби якомога більше людей берегло про них пам’ять.
Безкоштовно надаються наступні послуги:
– проживання та харчування для мам Героїв,
– всі реабілітаційні заходи,
– сеанс процедур краси із професійним візажистом, перукарем,
– фотосесія.
– тим, хто до добраюється Києва здалеку, обіцяють компенсувати витрати на дорогу.
 
  Проект Громадської Організації “Християнська служба порятунку” «Дати Мамі надію» у співпраці з Київ Мілітарі Хаб має фінансову підтримку італійського ордену капуцинів і не має на меті ніяких прибутків – лише підтримка та нескінчена вдячність мамам Захисників.
 
  Стосовно деталей та запланованих виїздів на реабілітацію можна дізнатись, зателефонувавши за номерами: 0800300633 або +380674434311 (Відділ медичного обслуговування).
 
Керівник проекту Богдашевська Людмила (+380988262221)
 
Дежрело інформації – Київ Мілітарі Хаб

НАГАДУЄМО: