Масштабні військові тренування Росії та Білорусії

6af654d676865887e9942889ef0e2176

З 18 по 22 березня проведуть спільне штабне тренування Об’єднаного командування регіонального угруповання білоруських і російських військ. За словами заступника Міністерства оборони Білорусі, тренування відбудеться з “метою гарантування військової безпеки Союзної держави”.
Про це йдеться на сайті відомства, повідомляє НОВА.НЕТ з посиланням на Цензор.НЕТ.

До тренування залучатимуться офіцери Збройних Сил Білорусі та РФ, а також оперативні групи командування ВПС і військ ППО, сил спеціальних операцій Збройних Сил, управління оперативних командувань, штабів зон територіальної оборони, республіканських органів державного управління Республіки Білорусь.

“Мета тренування – підвищити злагодженість органів військового управління й оперативну сумісність особового складу Об’єднаного командування в ході планування застосування РГВ(С) спільно з іншими військами і військовими формуваннями Республіки Білорусь”, – заявили в білоруському Міноборони.

тренування є початковим етапом підготовки до спільного оперативного навчання Збройних Сил Білорусі та Росії “Щит Союзу-2019”, темою якого буде “Підготовка та застосування угруповань військ (сил) в інтересах гарантування військової безпеки Союзної держави”, яке відбудеться у вересні на території РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *