Лише за минулу добу мігранти намагалися п’ятсот разів прорватися в Польщу

Нелегальні мігранти не полишають спроб незаконно потрапити на території Площі. Як повідомляють польські прикордонники, лише минулої доби вони зафіксували пів тисячі спроб порвати кордон з боку Білорусі, пише УНН.

 

“468 спроб незаконного перетину кордону Польщі та Білорусі ми зафіксували вчора (тобто 10/11). Рішення про виїзд з території Польщі було винесено стосовно 42 іноземців”, – йдеться у повідомленні польської прикордонної служби у Twitter.

 

Вже четвертий день поспіль велика кількість біженців з Близького Сходу намагається перетнути кордон з Польщею з боку Білорусі.  08 листопада  велика група мігрантів зібралася на території Білорусі біля її кордону з Польщею та намагалася масово здійснити перехід на територію Польщі. Польські військові відбили першу спробу прориву кордону, але білоруські військові підвезли до польського кордону нових мігрантів. З новими силами мігранти повалили частину колючого дроту та почали скандувати: “Німеччина”. Після того, як стало зрозумілим, що польські військові не пропустять мігрантів, нелегали розбили наметовий табір на кордоні та палять багаття щоб зігрітися.

 

Нагадуємо: