У  Швеції партія “лівого спрямування” подала до парламенту країни «Стратегію для Арктичного регіону», в якій закликає припинити всі навчання НАТО на території країни.

 

 «Навчання НАТО на шведській території, в нашому повітряному просторі і в наших територіальних водах повинні бути припинені … НАТО не повинна мати можливості проводити маневри або випробування озброєнь на шведській території. У ситуації, коли кільком країнам дозволяють готуватися до боротьби в Арктиці, все це веде до того, що загроза для Швеції зростає », – йдеться в документі.

 

 Як зазначається в розділі «Стратегії для Арктичного регіону», присвяченому міжнародному присутності і мілітаризації цих територій, ряд країн, включаючи Росію, США, Канаду, Норвегію, Данію і Китай, «претендують на значну частину цього регіону». Політики підкреслили, що географічні претензії цих держав часто підкріплюються військовою силою, через що мілітаризація Арктики стає очевидною, причому «не в останню чергу через міжнародні військові навчання на півночі Швеції».

 

 Також парламентарії підкреслили, що участь Стокгольма в навчаннях НАТО підриває принцип неприєднання Швеції до військових альянсів.

 

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: таємні схеми міської влади
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial