Лідер КНР похвалив політиків африканських країн за мирну ініціативу

  Голова КНР товариш Сі Цзіньпін у телефонній розмові з президентом Південно-Африканської Республіки (ПАР) Сирілом Рамофосою похвалив мирну ініціативу ряду африканських країн щодо досягнення миру в Україні. Про це повідомляє пресслужба МЗС КНР.

  Лідер Китаю також висловив сподівання, що зацікавлені “миролюбні країни”, які відстоюють так звану справедливість, зможуть переконати в необхідності миру і сприяти переговорам. Товариш Сі Цзіньпін вважає, що є надія на створення сприятливих умов для врегулювання війни. Рамофоса, зі свого боку, підтримав мирну ініціативу Китаю.

  Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса заявив, що президент України Володимир Зеленський та російський диктатор володимир путін домовилися зустрітися з групою африканських лідерів для обговорення потенційного мирного плану. Він висловив сподівання, що сторони “відновлять переговори якнайшвидше”.

  В ситуації “врегулювання конфлікту” дуже добре намітились тенденції, які будуть визначати майбутнє Світу най ближчі 150-200 років. Головна тенденція – хто сильніший, того і правда. Суть китайсько-африканських мирних ініціатив зводиться до того, що не важлива територіальна цілісність країн Світу. Не важлива доля людей. Неважливо, хто агресор, а хто жертва. Абсолютно неважливі етичні, соціальні, релігійні, моральні норми. Головне – одночасна економічна чи політична вигода саме тут і прямо зараз.

  Зважаючи на те, що більшість країн Світу схиляються саме до такої моделі завершення агресії Росії проти України, в 21 столітті варто очікувати на дуже “скрутні часи”.

  Аслан Дзітоєв, НОВА: новини ветеранів

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 472 доба – огляд подій на фронті