Латвія передала українській армії легкоброньовані медичні авто

24 лютого до України з Латвійської Республіки, в рамках військової допомоги, прибули медичні легкоброньовані автомобілі Snatch Land Rover для потреб Збройних сил України. Поставлена техніка вже найближчим часом надійде у підрозділи. Інформацію про поставки авто оприлюднило Міністерство оборони України. 

 

 

 

Як зазначив Міністр оборони України Андрій Таран, який приймав участь у церемонії зустрічі, “поставлена техніка вже найближчим часом надійде у підрозділи”. Також на під час передачі авто були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс та заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець.

 

 

 

 

“Латвія з перших днів російської агресії проти України почала надавати підтримку нашій державі. Сьогодні ми вчергове бачимо ще одне свідчення її щирої солідарності   у нашій боротьбі за відновлення територіальної цілісності та відстоюванні суверенітету”, – подякував представникам Латвії Міністр оборони України.

 

 

 

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс повідомив, що  загалом Латвія передала для потреб ЗСУ 7 медичних броньованих автомобілів, а також запевнив у подальшій постійній підтримці України у її євроатлантичних прагненнях.

 

Нагадуємо: