Квітень розпочався для путіна з принижень

  Початок квітня якось незадався для путіна. Спочатку посол Китаю в ЄС Фу Цун зробив уточнюючу заяву, що між РФ та КНР немає “безмежної дружби”. Китай не визнає Крим російським, як і інші території України, що увійшли до складу рфії, заявив посол Китаю в ЄС. А заяви про «безмежну дружбу» між Пекіном та москвою є не більше ніж риторичним прийомом. Пекін ніколи не виступав із підтримкою російської агресії проти України.

  Головний рашист демонстративно зробив низку заяви 5 квітня через приниження, яке відчув у зв’язку із заявою Китаю. Намагаючись довести, що росія ще чогось вартує на міжнародній арені, і щоб якось нівілювати образливий спіч посола КНР в ЄС, путін організував помпезну зустріч новоприбулим послам. Велика промова президента росії про зовнішню політику рфії зацікавила хіба що посла Гондурасу.

  Посли уважно вислухали і після закінчення владіміром владімірвічєм промови… і відмовилися від схвальних оплесків. Путін такого не очікував та не здавався до останнього – ледь “поклони не бив”! Але аплодисментів так і не дочекався.

НАГАДУЄМО:

Боротьба за розуми триває – за кулісами “битви за Лавру”