Кремль планує перевірити солідарність країн НАТО

  “Вагнерівці” можуть спробувати зайти у Польщу, щоб перевірити країни НАТО на реальну солідарність (дослівно – “протестувати НАТО”), — заявив Віцемаршалок сенату Польщі Камінський. Він зазначив, що “Польша дуже серйозно сприймаємо цю загрозу, пов’язану з присутністю ПВК “Вагнер” поблизу польського кордону у Білорусі та вже відреагувала збільшенням кількості військових на кордоні”.

 За словами Камінського, влада Польщі не виключає того, що “вагнерівці” можуть спробувати зайти у Польщу з “метою тестування НАТО”: “Ніхто в Польщі не виключає, щоб з метою, так би мовити, тестування НАТО, тестувати солідарність Альянсу з Польщею, зі східною Європою, вони можуть спробувати зайти в Польщу”.

  Путін дійсно піде на такий крок, бо Великобританія не визнала ПВК «Вагнер» терористичною організацією, повідомило видання The Times. Причина в тому, що путін визнав державне фінансування «Вагнер» на рівні мільярдів рублів.А якщо визнати ПВК «Вагнер» терористами, то і уряд рфії автоматично треба визнавати терористами – а до цього, виявляється, Британія абсолютно неготова, тому що наступним кроком має бути припинення ділових стосунків та конфіскація російських грошей в британських фінансових структурах.

  Проблема закінчення війни лежить в неготовності наших союзників реально закрутити росії гайки. Через це очікування керівництва Польші можуть незабаром справдитися.

Юріс Шаолтіс, “НОВА: новини втеранів”

НАГАДУЄМО:

Українські спортивні чиновники переходять у контрнаступ