Колишній ветеран батальйону “Кривбас” Владімір  Фомицький, який потрапив у полон, подав позов проти Російської Федерації.

Владімір Фомицький з Кривого Рогу вимагає в суді стягнути на свою користь мільйон гривень. У 2014 році Фомицький потрапив в полон до російських десантників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на власного кореспондента «Суспільне», 28 липня в Долгінцевському районному суді Кривого Рогу відбулося перше підготовче засідання по розгляду цієї цивільної справи. За словами Володимира Фомицька, в справі 200 сторінок, є свідчення військової агресії Російської Федерації проти України, факти його полону російськими десантниками і довідки його перебування в полоні.

“Позов я подав проти Російської Федерації, за ту шкоду, що вона завдала своєю агресією проти нас. Ми залучаємо співвідповідачем Сбербанк Росії, щоб реально було отримати матеріальну шкоду і змусити їх закритися і більше не працювати”, – говорить Володимир Фомицький.

Після оприлюднення клопотань з боку позивача і відповідача, суддя Варвара Папарига прийняла рішення про те, що наступне судове засідання має відбутися 19 вересня 2020 року в режимі відеоконференції. Представник Ощадбанку Росії, співвідповідача, повинен бути присутнім.

За даними видання, Володимир Фомицький в зоні проведення АТО знаходився в складі добровольчого батальйону “Кривбас”. Після бойових дій в Іловайську 01 вересня 2014 року в районі селища Новокатеринівка Володимира Фомицька з побратимами з інших бригад, в тому числі 93-ої, захопили в полон російські війська спецпризначення. Перебував він у полоні з 01 по 10 вересня 2014 року в Донецьку. 11 вересня, його звільнили.

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial