Кілька офіцерів і бізнесмен надурили Міноборони на десятки мільйонів

Міністерство оборони України повідомляє, що через шахрайство офіцерів ЗСУ підряднику було перераховано бюджетні кошти на загальну суму понад 37 мільйонів гривень за фактично не виконані роботи. Вони, за твердженням Міноборони, підписали акти виконання робіт будівництва табірного містечка, яке ще не було збудоване

 

“Польовий табір «Широкий лан» не було добудувано вчасно і наші військовослужбовці не змогли у обіцяні строки розміститися у житлових приміщеннях натовських стандартів. Натомість, будівництво містечка стало широким полем можливостей для зловживань для нечистих на руку підприємців та посадовців Збройних сил. Готовність об’єктів за три з половиною роки будівництва склала не більше 25%” – заявив Міністр оборони Андрій Таран.

 

Наразі, за словами міністра, відомство подало до Вищого антикорупційного суду цивільний позов до підприємців та колишніх посадових осіб Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України. Серед вимог – відшкодування у розмірі 49 мільйонів гривень.

 

“Даний цивільний позов повинен стати пересторогою тим посадовим особам у Міністерстві та Збройних силах, що спробують у майбутньому нагріти руки на оборудках з державними коштами. Що ж до табірного містечка на полігоні «Широкий лан», то вже у грудні плануємо здати його в експлуатацію” – резюмував пан Таран.

 

Нагадаємо: