Хакери вкрали дані мільйонів пасажирів авіаліній

SITA, швейцарська компанія, що надає IT-послуги в авіаційній галузі і працює з деякими з найбільших авіакомпаній світу, оголосила в четвер, що стала жертвою «дуже витонченої кібератаки», в результаті якої була вкрадена інформація про сотні тисяч пасажирів авіакомпаній по всьому світу.

 

Атака, що трапилася в лютому, була націлена на дані, що зберігаються на серверах SITA Passenger Service System, на яких зберігається інформація про транзакції між перевізниками та клієнтами.

 

Поки незрозуміло до якої саме інформації і до якого її об’єму отримали доступ хакери. Але достеменно відомо, що як мінімум «витекла» інформація пасажирів глобального альянсу Star Alliance. Авіакомпанії Air New Zealand і Singapore Airlines вже повідомили своїм клієнтам, що «деякі дані … клієнтів, а також дані багатьох інших авіакомпаній Star Alliance» були порушені атакою на SITA ».

 

SITA повідомила, що у відповідь на атаку «діяла оперативно і ініціювала цільові заходи стримування». SITA продовжує розслідування інциденту за підтримки провідних експертів в області кібербезпеки.

 

Нагадаємо: