Керівник навчань американських солдат в Україні пообіцяв захищати нашу державу

Співкерівник масштабних україно-американських навчаннь “Rapid Trident-2020” з американської сторони полковник Майкл Хансон перед журналістами поклявся захищати Україну.

 

“Ми знаходимося тут як колективна група, головною метою якої є захист свободи для наших сімей, наших друзів і безлічі людей, про яких ми ніколи особисто не дізнаємося… Як члени наших сил безпеки, ми поклялися захищати свободу, забезпечувати принципи демократії, гарантувати мир і безпеку” – заявив військовий перед початком навчань.

 

Читайте також:

 

МЗС України жорстко відповів російським окупантам

 

За словами Хансона, народи України та США прагнуть до миру, гармонії, свободи і можливості проживати в суспільстві, де основні принципи демократії проявляються в суверенному уряді без втручання іноземних супротивників.

 

” Наші національні лідери надіслали чітку вказівку, дозволивши нам як партнерам перебувати  на цьому міжнародному навчанні, щоб сказати – “Ні!” тим, хто хоче зазіхнути на наш національний суверенітет. Вони говорять всьому світу, що, працюючи разом під час цих навчань, ми є партнерами заради миру і гарантами свободи. Протягом усієї історії, коли нації виступають разом проти людей і урядів, які загрожують нашому суверенітету, ми як партнери заради миру і захисники свободи, завжди будемо перемагати завдяки нашій силі, нашій стійкості й нашій спільній роботі” – заявив військовий.

 

Нагадаємо:

 

Заступник голови ТКГ: Донбасу ніколи не дадуть особливий статус