На телеграм-каналі Андрія Цаплієнка вперше оприлюднено кадри затримання проросійського бойовика Андрія Косяка. Російська пропаганда зараз представляє його, як “неозброєного представника СЦКК ЛНР, проти якого українські військові застосували зброю”.

 

  На відео видно, що по-перше, бойовик був озброєний, а у спостерігача СЦКК її взагалі бути не може. До того ж згідно з Мінськими домовленостями до Спільного Центра Контролю та Координації входять лише представники України та Росії, і жодних “СЦКК ЛНР”.

 

  По-друге, ніхто проти Косяка силу не застосовував. Він добровільно здався і виконував усі вербальні вимоги українських військових. І все це зафіксовано на відео. Ну, хіба що трохи збрехав, назвавшись рядовим, хоча мав при собі посвідчення офіцера та погони лейтенанта, пише Андрій Цаплієнко.

 

  По-третє, з подачі Російської Федерації зараз блокується вся робота СММ ОБСЄ для того, щоб міжнародна організація натиснула на Україну, і та віддала Косяка. Якщо Україна це зробить, то тим самим визнає існування незаконної “СЦКК ЛНР”, а, разом з нею, визнає і “ЛНР”, як сторону переговорів. От такий хитрий план придумали на Росії, робить висновок журналіст.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial