Кабмін представив електронну систему для ветеранів АТО (ФОТО, ВІДЕО)

У Кабінеті міністрів презентували сервіс “Е-ветеран”. Це стало важливим завдяки роботі Мінвету, Мінцифри та ОБСЄ, а також інших відомств. Посилання на систему з’явиться на сайті Мінвету вже завтра.

 

 

Завдяки системі ветерани мають отримати одразу кілька важливих послуг. Мова йде про інформації стосовно санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, закладів з питань соціальної реабілітації, а також іншу корисну інформацію.

 

 

Також на ресурсі існуватиме карта з даними про всіх надавачів послуг з можливістю прорахувати маршрут до них, а також оцінити послуги. Також туди буде включене електронне посвідчення ветерана.

 

Читайте також:

 

В Україні планують створити військову поліцію з повноваженнями досудового слідства

 

 

Посол та координатор проектів ОБСЄ Генрік Вілладсен, що допомагав проекту і був присутній на презентації заявив: “Це дуже важлива сфера роботи, він якої залежить успіх повернення людей до мирного життя”. Справа в тому, що зазвичай паперовий процес отримання послуг є досить тривалим та складним завданням.

 

У свою чергу міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна відзначила, що будь-яка електронна система може себе вдосконалити, тож попросила надсилати фідбек всіх учасників цього процесу.

 

Нагадаємо: