Ізраїль показав новий мінометний боєприпас з наведенням по GPS (ВІДЕО)

Міністерство оборони Ізраїлю представило мінометний боєприпас Iron Sting з лазерною системою прицілювання та  GPS наведенням, який був розроблений у співпраці з компанією Elbit Systems.

 

Новий боєприпас був введений після того, як сили оборони Ізраїлю та виробник Elbit Systems нещодавно завершили тестування 120-мм міномета на випробувальному полігоні на півдні країни. Серія випробувань проводилася з використанням двох об’єднаних в мережу мінометних систем Cardom, одна з яких була встановлена ​​на БТР M113, а інша – на Hummer 4X4.

 

Новий боєприпас Iron Sting призначений для ураження цілей як на відкритій місцевості, так і в міських умовах. Даний боєприпас робить особливим те, що він має можливості, які дотепер були характерні для великих і складних ракет. Крім того, нова міна розроблена таким чином, щоб завдати якомога найменших поранень цивільному населенню. 

 

“Впровадження боєприпасу з лазерним і GPS-наведенням перетворює міномет  зі статистичної вогневої системи в високоточну, тим самим забезпечуючи значну зміну вогневих можливостей на тактичному рівні. Ми вважаємо, що змогли розробити ефективне рішення, яке дозволяє підвищити точність і знизити супутнє ураження”, – прокоментував подію генеральний директор Elbit Systems Ієгуда Веред.

 

  

 

Нагадуємо: