Із семи КПВВ на Донбасі повноцінно працює тільки один у Станиці Луганській

  За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України.

Про це йдеться в тижневому звіті штабу ООС щодо роботи КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил, інформує Цензор.НЕТ.

 

  Повноцінний пропуск здійснюється лише через КПВВ в “Станиці Луганській”. Пасажиропотік там у порівнянні з минулим тижнем збільшився на 15%. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшло 6 684 особи, а на контрольовану територію – 7 321 особа. Російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 30 осіб, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

 

  Навпроти КПВВ “Новотроїцьке” окупанти розблоковують рух, тільки для окремих громадян, двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 305 осіб та 47 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 436 осіб та 70 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

 

  Через КПВВ “Новотроїцьке” та “Щастя” проїхало 6 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем. Міжнародний Комітет Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців для населення тимчасово окупованої території України доправили будівельні матеріали, медичне обладнання та товари медичного призначення. Загальна вага «гумдопомоги» склала близько 71,1 тонни.

 

Нагадуємо: