Юна художниця, яка не розрізняє кольори, презентувала свої кольорові роботи

У приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбулася виставка художніх творів 13-річної Єлизавети Кондратенко, доньки переселенця та ветерана АТО, інформує mva.gov.ua. Дівчинка малює картини попри те, що майже не розрізняє кольори.

 

Родина дівчинки – переселенці з Донецької області, батько Михайло наразі проходить службу у Чопському прикордонному загоні, мати Олена – завідувач Закарпатського обласного державного нотаріального архіву. В сім’ї виховуються три доньки, Єлизавета – наймолодша з них. Ця родина приклад того, як попри кардинальні зміни у житті, що відбулися з початком війни на Сході та залишенням домівки, знайти в собі сили почати на Закарпатті нове життя.

 

– Ця сім’я – яскравий приклад стійкості та сили духу. Молодша Єлизавета через погіршення стану здоров’я втратила можливість розрізняти деякі кольори. Але вона взялася за пензля та малює картини. Батьки підтримують її у заняттях творчістю. Роботи дівчини наповнені світлом та яскравістю, а ще спонукають фантазувати щодо продовження історій, відображених у картинах, – розповів начальник Закарпатського відділу Мінветеранів Іван Балашов.

 

 

Нагадуємо: