Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна перебуваючи в Бердичіві зустрілася з ветеранською спільнотою у КНП «Госпіталь ветеранів війни», інформує mva.gov.ua.

 

  Спілкуючись із присутніми Юлія Лапутіна наголосила, що соціальна відповідальність підприємця і державно-приватне партнерство –  важливий інструмент реалізації суспільних потреб. «Ветеран – захисник країни, який має відповідний військовий досвід. І зможе стати на захист своєї країни знову. А ми, на жаль, сьогодні маємо військову загрозу досить високого рівня. Проте і ветеран має мати гарантії від громади, що вона його підтримає», – зазначила пані міністерка. 

 

  Однією з досить гострих ветеранських проблем, за словами Ю.Лапутіної, є отримання ветеранами житла. Особливо це стосується захисників України, які є тимчасово переміщеними особами. І Мінветеранів планує залучити забудовників до сприяння вирішенню цієї проблеми.

 

  «Ця тема найчастіше піднімається у ветеранському середовищі. Тому ми будемо вести переговори з великими забудовниками щодо підтримки ветеранів та  їх родин. Допомогти захиснику своєї країни має стати трендом», – наголосила Юлія Лапутіна.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial