Юлія Гришина: Керівництво УЗ – це набір дилетантів, які руйнують стратегічну галузь

  Голова Тимчасової слідчої комісії (ТСК) закликала прем’єр-міністра терміново звільнити все керівництво Укрзалізниці, охарактеризувавши їх як «набір дилетантів, які руйнують стратегічну галузь».

 

  Правління Укрзалізниці втратило ініціативу, борсається в купі дрібних питань, і по суті є недієздатним та абсолютно не здатним до виконання статутних завдань. Це стосується як в.о. голови, так і інших членів правління та Спостережної ради.  Тому прем’єр-міністр Денис Шмигаль повинен терміново змінити керівництво. Про це написала голова Тимчасової слідчої комісії з УЗ Юлія Гришина.

 

  Робота членів правління дублюється профільними директорами, яких у штаті “УЗ” аж 12. Це приводить до того, що розмивається відповідальність, створена зайва ланка і без того заплутаній системі управління “УЗ”. Водночас, при такій «незначній віддачі» голова і члени правління “УЗ” останні два роки отримали, крім високих призначених акціонером окладів, ще й значні винагороди, премії та фінансову допомогу в загальній сумі майже 66 млн грн, підкреслила Юлія Гришина.

 

  ТСК констатувала: нинішній склад правління – це розрізнений набір дилетантів в залізничній сфері, які є висуванцями певних “впливових сил”, і за дуже велику винагороду відстоюють їх інтереси, руйнуючи стратегічну для Української держави галузь.

 

  “Вони (правління) не тільки не бажають, але й не в змозі реформувати галузь, вони навіть не здатні” УЗ “управляти! … Рішення РНБО є! Виконуйте, чекати більше не можна!” – резюмувала Гришина.

 

Нагадуємо: