Поліція індійського штату Раджастхан заарештувала місцевого жителя, який в обмін на фотографії оголених жінок видавав державні таємниці розвідці Пакистану.

 

Як повідомляє India Today, чоловік, 42-річний Сатьянараяна Палівал, визнав свою провину і попросив пробачити його за руйнівну тягу до еротики. Палівала звинувачують в шпигунстві.

 

 

Поліції відомо, що він протягом довго часу спілкувався в соціальних мережах з представниками пакистанської міжвідомчої розвідки, які ховалися за підробленими жіночими акаунтами. Розвідники відправляли Палівалу фото нібито від імені цих жінок, а натомість, в ході фривольної бесіди, просили надати інформацію: наприклад, в якій частині прикордонного району знаходяться військові Індії.

 

Чоловіка вибрали як інформатора, адже його місто Джайсалмер знаходиться недалеко від Пакистану. Сатьянараяна Палівал зізнався, що з часом у нього з’явилася «спрага до фото», тому він зливав все більше і більше інформації, включаючи документи армії. Звідки у Палівала доступ до цих даних – не повідомляється.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial