Індія випробувала ракету здатну нести ядерну зброю (ВІДЕО)

Балістична ракета нового покоління Agni-P (Prime) пройшла успішні льотні випробування з острова біля індійського узбережжя Одіші в суботу. Про це пише УНН з посиланням на India Today.

Різні телеметричні та радіолокаційні станції, розміщені вздовж східного узбережжя, відстежували та спостерігали за ракетою.

 

“Під час цього випробування до ядерної стратегічної ракети Agni Prime було додано багато нових функцій. Випробування ракети з високим рівнем точності виконали всі цілі своєї місії”, – повідомив виданню урядовець.

 

Нова балістична ракета має дальність від 1000 до 2000 кілометрів, важить половину Agni III і має нові типи двигуна та нове наведення.

 

28 червня цього року Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) вперше успішно випробувала ракету Agni-P з ядерним потенціалом.

 

Agni-P — це вдосконалений варіант ракет класу Agni нового покоління. Це двоступенева твердопаливна балістична ракета з резервуаром із подвійним резервуванням навігації та наведення, яку можна запускати як із залізниці, так і з дороги та зберігати протягом тривалого періоду. Її можна перевозити по країні, відповідно до вимог.

 

Консервація ракет скорочує час, необхідний для запуску, одночасно покращуючи її зберігання та мобільність. 

 

Нагадуємо: