Ідентифіковано окупанта, який віддав наказ про бомбардування драмтеатру в Маріуполі

  Військовим злочинцем виявився командир військової частини, яка бомбила Маріуполь, Сергій Атрощенко. Він народився на Житомирщині, з’ясували розслідувачі InformNapalm.

  На совісті рашиста також бомбардування пологового будинку та дитячої лікарні у Маріуполі.

  Атрощенко Сергій Валерійович, 05.05.1981 року народження – полковник і командир в/ч 75387 960-го штурмового авіаційного полку РФ. Народився у місті Овруч Житомирської області. Жив у російському Липецьку, потім був прописаний у Воронежі, Ленінський проспект д. 96А, кв. 89. Після цього деякий час було прописано за місцем служби у в/ч 46451 у Гвардійському в окупованому Криму.
Наразі загарбник живе в орендованій квартирі в елітному будинку недалеко від набрежної у місті Приморсько-Ахтарськ у Краснодарському краї. Телефон: 79186505185, поштові адреси: serega.368@mail.ru, gn-grisha131@mail.ru”, – з’ясували розслідувачі InformNapalm.

  Інформацію про військового злочинця зібрали хактивісти української команди “Кібер Спротив” та передали розвідувальній спільноті. У InformNapalm запевнили, що матеріали про самого Атрощенка та його підлеглих українці вже передали Міжнародному кримінальному суду в Гаазі.

НАГАДУЄМО:

Триває протистояння за контроль над Києво-Печерською Лаврою