За даними української розвідки, російські окупанти із”міністерств внутрішніх справ російських окупаційних адміністрацій на Донбасі”, розпочали створення «Єдиної бази біометричних даних» бойовиків.

 

Російські спецслужби планують її використовувати для ідентифікації осіб при спробі дезертирства  з тимчасово окупованої території Луган/Донії.

 

Про це повідомив під час брифінгу представник пресцентру Міністерства оборони України капітан Михайло Шаравара.

 

За його словами, зрадники-колабораціоністи під керівництвом ФСБ РФ здійснюють заходи зі створення єдиної бази біометричних даних (дактилоскопічного обліку) військовослужбовців російських окупаційних військ.

Дактилоскопіюванню підлягає весь особовий склад з’єднань і частин рашистських окупантів, за винятком кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які відряджені на тимчасово окуповану територію України.

 

Схожу процедуру Кремль запланував здійснити і з населенням РФії.

 

Якщо така «база» на Донбасі дозволить ідентифікувати шматки тіл «іхтамнєтов» та їхніх посіпак після атаки на позиції ЗСУ, то з якою метою це проводиться по відношенню до звичайних громадян РФії?

 

Так як сьогодні «росіяни з китайцями браття навік», режим Путіна для самозбереження вирішив запозичити у Китаю  технології стеження за власним населенням.

 

«Пекін вже будує поліцейську державу 21-го століття c безпрецедентним контролем над власним народом… Сотні мільйонів камер, розміщених по всій країні і мільярди точок збору даних, які генерує інтернет речей, незабаром дозволять комуністам Китаю ідентифікувати будь-якого в публічному просторі і цензурувати інакомислення в реальному часі », – заявив глава Пентагону Марк Еспер на щорічному симпозіумі зі штучного інтелекту, організованому Міноборони США.

І Китай готується почати експорт технологій цифрової стеження за населенням, які вже активно впроваджує у себе в країні.

 

За даними Пентагону, інструменти стеження, засновані на технологіях штучного інтелекту і системах розпізнавання осіб, дістануться авторитарним режимам, до яких США відносять і Росію.

 

Це відкриє в світі «нову еру цифрового авторитаризму», – заявив глава Пентагону.

 

Систему відеорозпізнавання Міністерство громадської безпеки КНР почало у себе впроваджувати ще в 2015 році, а за два роки, як очікується, вона буде вже складатися із 600 мільйонів камер, здатних ідентифікувати людину не тільки по обличчю, але також по ході.

 

Крім того, в трьох десятках великих міст випробують пілотні варіанти так званої «Системи соціального кредиту» (SCS).

 

«Ядро Системи – соціальний рейтинг. Інтегральна оцінка поведінки людини за критеріями доброзичливості та відкритості до суспільства, проходження національної традиції і прихильності «китайської мрії» – побудови соціалізму з китайською специфікою. Залежно від своєї поведінки він може набрати або втратити бали », – розповідає член Ради із зовнішньої і оборонної політики РФ Володимир Овчінській.

 

Влада КНР вирішили об’єднати відомості про своїх громадян на федеральному рівні – з банків, з місця роботи, навчання, проживання… – і замінити посвідчення особи на довічний електронний ідентифікатор.

 

План полягає в тому, що через деякий час доступ до інтернету, придбання власності, оренда житла, пристрій на роботу стануть можливі тільки за допомогою особистого ідентифікатора з 18-розрядних кодом, каже Овчінській.

 

У Росії перший крок до аналогу такої системи був зроблений в червні 2020 року, коли Путін підписав закон про створення «Єдиного реєстру населення».

 

За законом, до Реєстру мають бути внесені:

– ім’я, прізвище та по батькові;

– види, номера та інші відомості про документи, що засвідчують особу;

– ІПН (або номер у списку тих, хто від нього відмовився із релігійних міркувань);

– відомості про ІП;

– дані реєстрації в Пенсійному фонді і фонді ОМС;

– відомості із служб зайнятості, а також про освіту і кваліфікацію (включаючи номери дипломів, атестатів і т.п.);

– повний перелік відомостей з системи держпослуг, РАГСів, включаючи не тільки поточний сімейний стан, а й всі минулі шлюби і розлучення і інші зміни цивільного стану.

 

Ці відомості будуть використовуватися для «захисту основ конституційного ладу Росії», тобто правлячої в Росії чекістської банди.

 

А ті, хто волав 2014-го на Донбасі  «Путін прііді!», тепер можуть готувати свої «руку і чєло» для нанесення «постійної мітки» тоталітарної держави.

 

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial