Вони брали хабарі – я ризикував життям.

Вони мають великі статки – я пересуваюсь на велосипеді.

Вони тікають від виборців- я завжди онлайн у соцмережах.

Вони –  це стара політична “зграя”. Я йду від людей, від району.

Мене звати Дмитро Гутман

 

 Я не є киянином: я з тих хто переїхав до Києва. Але саме у цьому місці я вперше одружився, тут в мене народився мій син, в цьому місті я пізнав усе різноманіття України. Я люблю це місто! 

 

 Моє справжнє  життя почалося у 2013 році, коли я вперше побачив очі та обличчя людей на «Майдані Гідності». Далі були: «криваве» чергування у Шпиталі на вулиці Трьохсвятительській, Кримська сотня зібрана із 20 осіб, волонтерська діяльність під час захисту Майдану. 

 

 Потім прийшло страшне літо 14-го року. Мій рідний Крим втрачено, на Сході триває повноцінна війна, а Майдан переміг… наче б то.

 

 Я не звик відступати та лишати родину у біді, тому вирушив у складі батальйону ТРО “Донбас” у Нові Петровці. Я поїхав захищати Київ та Україну від “російського міру”, який приїхав до нас на танках без шевронів.

 

 Воював у “добробаті”, потім два рокі у складі 93 ОМБР: доброволець, стрілець, водій-санітар, стрілець-санітар медичної роти. 

 

 Я не заробляв на війні, і не був «обличчям» політичних партій та пристосуванців-рішал. Я, навіть, не маю власного житла у Києві. Бо я ветеран АТО з числа вимушено-перемищених осіб. Я захищав закон та спокій громадян України, та місто, де живуть моя родина і друзі.

 

 Останні три роки після звільнення з лав ЗСУ у 2017 році, служив народу України як захисник правди – став відео-блогером, а потім журналістом.

 

Чому?

 

Та тому що правду ніхто не полюбляє та не показує у новинах на «головних каналах» ТБ.

 

Тому що продажні журналісти просто не приїжджають на важливі події, а простих людей захищати нема кому.

 

Тому що політики-депутати «старої школи», майже всі, не є патріотами України та свого народу. Вони просто заробляють гроші. А я повинен це зупинити, я хочу бути Гутманом, тобто хорошею людиною.

Уся моя діяльність є онлайн у Facebook та Youtube, можна подивитися і переконатися, що саме я робив останні три роки.

 

 Буду з вами чесним – я не хотів йти у владу, бо добре розумію що таке відповідальність. Але якщо не піду я, то пройдуть ВОНИ – і нічого не зміниться, як нічого не змінилося після Майдану 14-го року. Бо “на манєже, всеьо тє же”, тому мушу йти, щоб щось змінити, захищати інтереси простих громадян.

 Я хочу стати депутатом “навпаки”: моя зброя – це відеокамера, мій батальон – це виборці. Я і далі буду Гутманом – хорошею людиною. І Ми разом будемо покращувати наше життя.

 

Як я буду це робити? 

 

 Перший крок: я знайшов 5 перевірених людей, хто вже покращує життя района. Це активісти яких знають та поважають на районі. За їхньою допомогою я планую розбудовувати активні громади на місцях та знайомитися з виборцями округу. Після перемоги на виборах я планую зробити цих людей помічниками депутата та далі продовжувати намічений план розбудови і покращення життя району, в якому ми всі живемо.

 

 Дякую Анатолію Гунькову, Володимиру Сергієнку, Сергію Волкову, Дмитру Гоцуцову та Артуру Петросяну за довіру.

 

 Другий крок: я планую відкрити постійну відкриту громадську приймальню депутата в якій кожен день буде працювати мій представник. Ця приймальна буде працювати весь робочий день. Я також буду особисто здійснювати прийом громадян кожен тиждень. Це нам потрібно, щоб оперативно збирати і обробляти звернення громадян, проводити прийом та реагувати на термінові виклики або події. 

 

 Третій крок:  як сучасна  та медійна людина,  я особисто буду проводити прийом громадян «під відеозапис» наживо на спеціально створеній для цього сторінці в Фейсбуці, яка буде мати назву “Дмитро Гутман депутат”. Це буде зроблено для прозорості звернень громадян, для можливості участі та перегляду всіх інших виборців або мешканців району, які будуть бачити цей запис, а також для донесення до інших гілок влади проблем мешканців і наших спільних рішень. 

 

 Четвертий крок: Я хочу бути поруч з кожним з вас, я хочу щоб кожен мав можливість донести до мене, як до свого друга, свою проблему, тому я обіцяю кожному виборцю надати свій номер телефона, який буде працювати 24 години на добу. 

 

Моя програма, мій план дій:

Я знаю, що попередня влада та попередній депутат дуже погано працювали на користь мешканців.  Проблем у районі накопичилось дуже багато:

– ремонт старих будинків, 

– забруднення атмосфери Дарницькою ТЕЦ, яка працює на вугіллі,

– велика кількість наркоманів, наркоторговців та незаконних наливайок на вулицях районах.

 

 Також дуже велику кількість нарікань викликає поганий стан доріг у дворах, тротуарів по яким пересуваються коляски, велосипеди та люди на інвалідних візках.

 

 Ще одна велика проблема – майже повна відсутність фінансування ремонту та оновлення дитячих майданчиків

 

 Майже не фінансується молодіжний спорт, хіба тільки перед виборами. Я повинен віднайти гроші на облаштування спортивних майданчиків для воркаута, як людина яка постійно займається спортом.

 

 Дуже важлива і наболіла тема для всіх – це незаконна забудови у нашому районі, особлива забудова у парку Кіото, біля метро “Лісова”. Цю забудову треба прибрати і відновити транспортну розв’язку та пасажирське сполучення до метро “Лісова”.

 

 Ще одна важлива проблема, про яку часто забувають депутати, це територія колишнього заводу “Радикал” та ртуть у землі, яка випаровуєься у повітря і яку вдихають усі відвідуючи торгового центра “Даринок” та мешканці мікрорайону. Це  дуже шкідливі випаровування, які надзвичайно шкідливі для мешканців всього Лівобережжя.

 

Я стану депутатом “навпаки”, депутатом з відеокамерой.

І Ми разом будемо покращувати наше життя!

 

Я балотуюсь по ТВО №5 (№215) м. Києва до Київради.

Номер партії «Рідна країна Миколи Томенка» №19 та у бюлетені №2 – Дмитро Гутман

 

Ось перелік вулиць та будинків на 215 ТВО:

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5271=215&prejim=3


З повагою, Дмитро Гутман,  блогер, журналіст – спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial