Гурт Kalush Orchestra виборов для України перше місце на “Євробаченні 2022” (ФОТО, ВІДЕО)

   Україна перемогла на 66-му пісенному конкурсі «Євробачення 2022» у Турині (Італія). Нашу країну представляв гурт Kalush Orchestra , який виступав під номером 12 із піснею «Stefania»

 

    Після виконання пісні учасник гурту Олег Псюка  звернувся до світової спільноти з проханням: “Будь ласка, допоможіть “Азовсталі”, допоможіть Маріуполю!”  За цей заклик групу могли дискваліфікувати. 

 

  Потрібно віддати належне організаторам “Євробачення”, які заявили наступне: “Ми розуміємо глибокі почуття навколо України в даний момент і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, які висловлюють підтримку українському народу, мають гуманітарний, а не політичний характер”.

 

  Спочатку, за результатами голосування журі, Україна посіла 4 місце. Перші три місця журі віддали виконавцям з Великої Британії, Швеції та Іспанії. 

 

    =

“Євробачення 2022”. Результати голосування журі.

  Але під час голосування глядачів Україна вийшла на перше місце  значно обійшовши всіх інших учасників пісенного конкурсу.

 

“Євробачення 2022”. Україна посіла ПЕРШЕ місце!
“Євробачення 2022”. Момент нагородження.

  На перемогу України в пісенному конкурсі “Єврбачення 2022” передбачувано бурхливо відреагували “наші родичі”. Вони дуже “зраділи” і активно коментували нашу перемогу.

 

  Президент України Володимир Зеленський одним із перших привітав Kalush Orchestra:

 

     Дякуємо гурт Kalush Orchestra.

 

  Дякуємо нашим захисникам, які відстояли країну і дали можливість гуртугурт Kalush Orchestra представити Україну на цьому пісенному конкурсі. 

 

  Наступного року “Євробачення 2023” втретє має відбуватися в нашій  вільній, незалежній, і дуже сподіваємося, що мирній Україні!