Громади України можуть отримати грант на створення адаптивного клубу для ветеранів

30 травня о 12:00 у с. Нові Петрівці Київської області відбудеться презентація проєкту «Час діяти, Нестримні!». Це грантовий конкурс для громад, які можуть отримати до 400 тис. грн на створення в своєму селі чи містечку адаптивного клубу «Нестримні».

У межах презентації відбудеться підписання Меморандуму між організаторами проєкту: БФ «МХП-Громаді» та Державної установи «Спорт для всіх», а також відкрите тренування ветеранів на одній з уже реалізованих локацій.

Дата: 30 травня

Час: 12:00 

Місце: Нові Петрівці, Київська область

Локація: (після акредитації учасники отримають детальну інформацію). 

«Час діяти, Нестримні!» реалізовує Благодійний фонд «МХП – Громаді»  спільно з Державною установою «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України. Проєкт передбачає підтримку соціальних ініціатив, спрямованих на створення та облаштування спортивних центрів, адаптованих для жителів громад, зокрема осіб з інвалідністю, в тому числі осіб з інвалідністю внаслідок війни, де вони зможуть займатися фізичною культурою, спілкуватися із однодумцями та отримувати фахову підтримку від кваліфікованих тренерів, стимулюючи їх реінтеграцію в соціальне життя громади.

Спікери заходу:

Матвій Бідний – т.в.о. Міністра молоді та спорту України

Тетяна Волочай – директорка Фонду «МХП-Громаді»

Андрій Ребрина – директор Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

Також на заході будуть присутні ветерани, які знайшли ресурс для свого відновлення у заняттях фізичною культурою та спортом, зокрема нацгвардієць Володимир Товкис (учасник Invictus Games; вижив після пострілу в голову; стріляє з лука зубами) та боєць ТРО Олег Андрієнко ( координатор проєкту «Активні парки» з ампутованою кінцівкою на Київщині).

Акредитація за лінком обов’язкова (реєстрація триває до 29 травня до 15:00): https://forms.gle/m3GWL6Y8sUCQhEQu7

Будемо раді бачити вас та ваших колег. Якщо у вас не буде можливості долучитися до презентації офлайн, але ви хочете опублікувати в себе новину, можемо надіслати для цього всі матеріали: тексти, фото, відео, цитати. У відповідь на цей лист або в акредитації напишіть, що саме вам для цього потрібно. 

Контактні особи:

Наталія Каузак, 067 378 18 60

Марина Гезун, 050 081 81 52