Іван Кондратюк з 2003 року працював інженером-геодезистом в Науково дослідному інституті інженерних вишукувань УкрНДІІНТВ. Займався роботами, пов’язаними з величезною відповідальністю: будівництвом метро, ​​фабрики «Філіп Морріс», спорткомплексу «Тетра». Уже в 2007 році взяв ліцензію на геодезичні роботи і створив свій невеликий бізнес.

 

 Робота навчила його відповідально ставитися не тільки до будівництва об’єктів, але і долі власної держави.

 

Читайте також:

 «Коли почалося захоплення Криму, 1 березня 2014 року, прийшов у військкомат. Оскільки строкову службу не служив, записали номер телефону і відправили додому. Подзвонили в січні 2015-го в розпал боїв за Аеропорт і Дебальцеве. Кажуть: «Ви записані добровольцем, можете пройти медкомісію». Виявився придатний і 31 січня відправився служити в 79 бригаду, 1 бат, взвод зв’язку» – розказує Кондратюк.

 

 На фронті чоловік отримав звання  молодшого сержанта і посаду командира відділення. Займався організацією роботи вузла зв’язку батальйону в базовому таборі і на виїздах під Маріуполем.

 

 У квітні 2016 Іван демобілізувався і вже на початку 2017 року відкрив свій «Геодезично-вишукувальний центр», який пізніше переріс в «Інститут планування територій» з потужним штатом професіоналів. Тоді атовець почав освоювати суміжні з геодезією і землеустроєм напрямки: сформував інженерно-геологічний відділ з сертифікованим геологом і обладнанням, а потім зайнявся випуском містобудівної документації.

 

Читайте також:

 «Взяв кредити, придбав геодезичне обладнання, комп’ютери, меблі, оргтехніку, ліцензійне ПЗ, орендував приміщення, отримав кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника. Поступово, в міру розвитку підприємства, реінвестував прибуток. Отримав додаткову вищу освіту, вступив до аспірантури за спеціальністю Геодезія та Землеустрій» – говорить ветеран.

 

 У нашого героя є певний досвід адміністративної і громадської роботи. Ще у 2014 році він працював у Вовчанській міськраді, де займався земельними та будівельними питаннями.  Окрім цього Іван очолює районне відділення «Спілки Ветеранів АТО» і намагається всіма силами допомогти побратимам у вирішенні соціальних проблем.  Саме завдяки йому члени сімей загиблих атовців можуть безкоштовно оформити землевпорядну документацію.

 

 Цьогоріч він вирішив вийти на новий рівень і балотуватися до Харківської міської ради від Індустріального району разом з командою «Європейської солідарності». «Це найпотужніша проукраїнська сила» – лаконічно резюмує свою партійну приналежність Кондратюк.

 

Читайте також:

 «Моя програма це розвиток Харкова як сучасного європейського міста, в якому громадяни мають можливість впливати на рішення міської влади, а привабливий бізнес-клімат створить точки зростання економіки» – описує ветеран програму, з якою йде до міськради. Окрім цього він обіцяє встановити громадський контроль за використанням бюджетних коштів та розпорядженням комунальним майном.

 

 Окрема задача, яку перед собою ставить Іван – це впровадження сучасних геоінформаційних систем в усі сфери міського життя. Мова йде про системи збору, зберігання, аналізу та графічної візуалізації географічних даних і пов’язаної з ними інформації про певні об’єкти. Така система має стати «очима» комунальних служб, будівельників, та простих містян, які планують збудувати щось на своїй ділянці. Без неї місто стає фактично «сліпим», адже не володіє необхідними даними про грунт, поверхневі води і ландшафт, на яких воно стоїть і з якими постійно взаємодіє.

 

Читайте також:

 Атовець вважає, що ветерани у владі – це гарантія стійкості держави. «Уроки 2014-го року в тому, що при паралічі центральної влади фактичне управління країною перейшло до влади місцевої, і, як ми бачимо, брак на місцях патріотів привів до окупації частини країни»  – говорить Кондратюк.

 

 Можливо тому ветеран з притаманною йому скромністю закінчує наше спілкування не дифірамбами у свою адресу, а звертанням до харківських патріотів. «Бажаю гідним людям з активною проукраїнською позицією сформувати нові органи місцевої влади!» – підводить риску під нашою розмовою Кондратюк.

 

Нагадаємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial