ГІГІЄНА ПРОТЕСТУ

Свято наближається. Нова українська революція не за горами. Може патріотичній громадськості й хотілось би її уникнути з огляду на постійну нависаючу загрозу з боку Кремля, але не вийде. Зелений препиздент такими стаханівськими темпами здає наш суверенітет оптом і в роздріб, що лік до незворотності катастрофи йде вже на місяці. Відповідальність величезна на кожному з нас, але найбільше на тих людях, які візьмуть на себе обов’язок очолити протест. 


Він може бути успішним і мати тривалі результати, але за умови, якщо його учасники будуть дотримуватися елементарної політичної гігієни. У першу чергу – ніколи не мати справу зі щурами. ФСБ-шна контора під назвою «Нацкорпус» контрольована фсб-шним агентом Сєргєєм Кароткіх (Боцманом) зараз намагається зарисуватися як один з учасників протесту. При тому що всі ці діячі, що «героїчно» бьються з мєнтами чи гарчать на блокпостах під Золотим, самі насправді є співробітниками МВС, які лише для цих циркових вистав знімають свої мєнтовські «кішкі» (про це дивіться –https://sheremet2019.wordpress.com/…). Їх розрахунок зрозумілий – у разі якщо ситуація буде лишатися під контролем Моніки чи хитатиметься 50 на 50, вони завдадуть удару в спину революції, одержавши взамін безмежні дивіденди від своїх нинішніх господарів-спонсорів. Якщо ж справа буде йти до перемоги нового Майдану, вони репетуватимуть, що якраз білецькі-боцмани і є найсправжнішими полум’яними революціонерами, та спробують утримати свої позиції після встановлення нової влади. 


Тактика «безпрограшна». ФСБ за будь-яких розкладів покращить свої позиції в Україні. Якщо, звісно, потенційні лідери протестів поведуться на цю щурячу виставу. Нажаль дуже на це схоже. Не так давно Порошенко пропонував Білецькому координувати зусилля в акціях протесту. Щоправда напомажений «вождь» висловився в тому стилі, що «Я і україна хочемо аби ви покинули нас». Не знаю з якого дубу рухнув Петро Олексійович, якщо пропонував співпрацю особі, що приклала чи не найбільших брудних зусиль аби його скомпрометувати під час виборчих перегонів, та координувала напад на нього після виборів. При тому, що Порошенко чудово знає хто перед ним – номінальний керівник підконтрольної ФСБ терористичної структури. Але – політична доцільність, ёпт. Відповідь Білецького закономірна – він сам не проти очолити «пьянку», яку вже точно не спинити.


Не знаю, чи стане духу дотриматися політичної гігієни у інших «великих» потенційних учасників. Попередня історія не викликає оптимізму. «Свобода» і «Правий сектор» пішли на ганебне об’єднання з «Нацкорпусом» чудово знаючи, що це підефесбешна контора, знаючи що мають справу з братовбивцею. Наприклад, як виявилося – в ПС знали про замовника і виконавців вбивства Ярослава Бабича набагато раніше, ніж це встановило наше з Ларисою Бабич розслідування. Знали і промовчали…


В самому «Нацкорпусі» є ще, звичайно, особи з залишками елементарної моралі, хоч і з прополісканими мізками. Вони збираються взяти участь у реальних протестах, щоправда їм прямо сказали – ніхто в разі чого за вас вписуватися не буде так що «сідітє ровна». Абсолютно в стилі Білецького, що завжди здавав своїх. 
Не думаю, втім, що головною рушійною силою революції будуть названі «великі» гравці. Як і в 2013–2014 рр. основу становитимуть самоорганізовані структури з тих десятків тисяч патріотів, які в майбутніх подіях не будуть переслідувати меркантильних цілей, а вкотре боротимуться за саме існування Вітчизни. Їм власне і треба бути максимально обережними в дотриманні гігієни – не тиснути руки покидькам, викидати за шиворот підфсб-шних тварин. Циркові вистави «Нацкорпусу», з їх фальшивою участю у «протестах», власне і розрахована на цих непосвячених у тонкощі, які скоро вкотре вийдуть здобувати Волю для країни на майдани та вулиці наших міст.
Будьте пильними. Мийте руки. Труїть щурів

Блог Олега Однороженко.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial