Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 539 доба

чаоспис

Триває 539 доба війни. Як інформує пресслужба Генштабу ЗСУ минулої доби сталося понад 30 бойових зіткнення з ворогом.

  “ЗСУ намагаються стримувати наступ росіян на Куп’янському та Лиманському напрямках і продовжують наступ південніше Бахмута”, – повідомив представник Генштабу Андрій Ковальов.

  Україна перекинула резерви на Лімано-Куп’янську ділянку фронту, щоб стримати наступ росіян, завявив спікер Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Черевий. “Було віддано безпосередні чіткі накази на побудову ешелонованої оборони. Посилено наші вогневі позиції, надано певні методичні рекомендації, перекинуто резерви. Тому це дозволило унеможливити рух ворога“, – повідомив спікер Східного угруповання військ Збройних сил України.

  На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районах південно-східніше Вільшанів та східніше Петропавлівки Харківської області.

  Ворог вів безуспішні наступальні дії в районі південніше Авдіївки.

  Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі міст Мар’їнка та Красногорівка.

  На Шахтарському напрямку МО України офіційно підтвердило звільненн Урожайного від рашистів. Але ворог не полишає спроб відновити втрачене положення в районі Урожайного.

   Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

На Херсонському напрямку рашисти готуються до постановочних зйомок своїх “кінематографічних успіхів”. На тлі зниження бойового духу особового складу військових підрозділів окупаційних військ, командування ворога все частіше вдається до створення вигаданих перемог.

  В тимчасово окупованому населеному пункті Козачі Лагері (Херсонської області) відмічено підготовку до проведення зйомок російською знімальною групою пропагандистського відео за сюжетом “Знищення 150 військовослужбовців української деверсійно-розвідувальної групи у місцевому сільському будинку культури”.

  Станом на 13 серпня цього року в місцевому сільському будинку культури перебуває особовий склад окупаційних військ у кількості до 25 військовослужбовців армії рф із числа колишніх ув’язнених. Можливо, у подальшому їх знмщаь і  пердставлять як  українських диверсантів.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 538 доба