“Харків – це Росія”: продавщиця-сепаратистка “плюнула в обличчя” бійця АТО

атб

Потенційна сепаратистка демонстративно відмовилася обслуговувати воїна АТО українською мовою.

У одному з харківських магазинів стався обурливий інцидент: касир відмовилася переходити на українську мову в спілкуванні з бійцем АТО, заявивши йому, що Харків – це Росія.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише історик Станіслав Федорчук.

Він відмітив, що його знайомий боєць, уродженець Донецька, нещодавно був демобілізований з лав українській армії. Боєць АТО вирішив зайти в один з харківських супермаркетів, де його чекав сюрприз.

“Прийшов в касу і запитав спокійно у касирки чи уміє вона обслуговувати на українському. Спокійно запитує, на росіянинові, між іншим. Касирка почала розповідати, що вона визнає одну державну мову – російську, чекає російські танки, які скоро приїдуть і відпаде всяка необхідність в українському. Тому що Харків – це ж Росія, якщо хто не в курсі”, – пише Федорчук.

За його словами, касира-сепаратистку чекала розплата у вигляді ” оздоровлення” десятком яєць. Він також уточнив, що на місце події була викликана поліція. Федорчук відмітив, що несподіване одкровення касира викликала сама розмова про українську мову, а не прохання обслужити клієнта магазину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *