Фріз затвердила склад громадської ради при Міністерстві ветеранів

53536604_2119574048121994_1676952457256632320_n

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала наказ про затвердження складу громадської ради при очолюваному нею відомстві. До складу ради увійшло 35 представників громадських організацій.

про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

“Сьогодні після отримання Протоколу установчих зборів та повного технічного звіту-аналізу від представників Ініціативної групи з установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві Володимира Фльонца та Віталія Кузьменко Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала наказ про затвердження складу Громадської ради при Мінветеранів” – йдеться в повідомленні.

Водночас, щоб зняти нарікання та зауваження, міністр спрямувала звернення до Департаменту кіберполіції Національної поліції України для проведення перевірки відповідних документів.

“Якщо висновки перевірки будуть зачіпати когось із тих, хто став членом ради, будемо без гальмувань виключати. Імунітету не матиме ніхто. Але зараз Міністерству потрібна співпраця з громадськістю, адже маємо завдання максимум – створення ефективного відомства для захисту інтересів ветеранів”, – заявила Фріз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *