Екс-військового затримали з величезним арсеналом зброї

Військова прокуратура Центрального регіону України задокументовала факт незаконного зберігання колишнім працівником однієї з військових частин арсеналу нарізної вогнепальної зброї.

 

«Указаний громадянин, до цього працював майстром з ремонту зброї у військовій частині. Після звільнення він облаштував за місцем свого проживання майстерню, у якій продовжив займатися незаконним ремонтом та переобладнанням різноманітної нарізної вогнепальної зброї, забороненої у вільному обігу» – заявили у прес-службі відомства.

 

Загалом у екс-солдата виявили пістолет ПМ, пістолет Марголіна, автомат АК-74, значну кількість боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї калібру 9 мм., 5.45 мм. та 7,62 мм., а також промислове обладнання для переробки та ремонту зброї.

 

 Чоловіку загрожує частина 1 статті 263 ККУ (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу), тож його можуть покарати позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 

 

Нагадаємо:

 

У Маріуполі ловитимуть терористів! Як не потрапити в халепу – рекомендації Командування ООС