Колишній віце-прем’єр з питань економіки та економічних реформ АР Крим, народний депутат України V, VI, VII скликань, голова ТСК з розслідування Іловайської трагедії Андрій Сенченко розказав про основну причину проблем української армії.

«У нас багато героїв в армії, але відношення всередині армії залишилося таке саме, як в радянській. І таке ж, як в російській армії. Різниця в тому, що вони — окупанти. А наша армія — захищає свою землю, тому — інший дух.» – заявив Сенченко і додав, що це не виправдовує того, що не відбувається відповідна військова реформа.

До 2016 року, на погляд чоловіка, все йшло більш-менш все йшло добре. А потім люди почали йти з армії. При чому більшість проблем, вважає Сенченко, вирішується без серйозних грошових витрат: зокрема екс-чиновник згадав історію з обшуками ДБР у військових частинах. Він також згадує і ще одну можливу реформу.

«Треба повернути те, як це колись було в інших країнах, але насправді так повинно бути в будь-якій країні, яка себе поважає. Треба законом встановити, що в поліцію, в ДБР, НАБУ, САП, у судді людина може потрапити тільки після того, як вона відслужить в армії, принаймні, якийсь коротенький, встановлений законом строк» – акцентував Сенченко.

 

Нагадаємо

ЯКІ СИЛИ ОКУПАНТІВ ПРОТИСТОЯТЬ ЗСУ НА ДОНБАСІ (початок) 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial