Дорога між селами Мотижин та Ясногородка, що під Києвом,  становить лише 7 кілометрів: російські загарбники за місяць перетворили її на “Дорогу смерті”. Після вигнання рашистів на цій дорозі було знайдено тіла 37 мирних жителів, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на українську поліцію.


  Мирних жителів розстрілювали в автомобілях російські військові з кінця лютого по кінець березня, коли ця територія була ними окупована. 

 

  Журналісти уважно переглянули відео з автомобільних реєстраторів, поговорили з очевидцями та обстежили прилеглу до дороги територію. Вони дійшли висновку, що російські війська обстрілювали дорогу між селами з мінометів – принаймні, один такий випадок потрапив на відео реєстратор 03 березня 2022 року.

 

  Окрім понівечених цивільних автомобілів із білими пов’язками на дзеркалах та написом “Діти”, на дорозі також були виявлені загиблих цивільних з вогнепальними пораненнями.

 

  “Аналіз відео, фотографій і повідомлень у соцмережах показує, що російські військові розташувалися вздовж дороги, щоб обстрілювати і викрадати мирних жителів, що тікають від жахіть війни”, – йдеться в сюжеті WSJ.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial