На думку колишнього бійця Нацгвардії з Миколаєва Сергія Файбушевича, пересічні українці досить часто нарікають на владу, але в той же час самі інколи є тією деструктивною силою, яка стримує розвиток країни.

 

 «Кожен кинутий на асфальт недопалок, спроби вирішити потрібне питання не у правовому полі, а за хабарі, ухиляння від спати податків та інші неприємні речі залежать виключно від людини. Вона приймає рішення – робити чи ні. З цього починається держава, у якій будуть жити твої діти та онуки.  І за те, якою вона буде, у значній мірі відповідає кожен з нас», – вважає Сергій.

 

 На місцевих виборах 25 жовтня атовець вирішив балотуватися до Миколаївської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність». За словами ветерана, йому дуже близька ідеологія цієї сили, а ще він щиро хоче, щоб в Україні було не гірше, ніж у Європі.

 

 «Після важкого поранення, отриманого в зоні бойових дій, я довго лікувався не лише в Україні, але і за кордоном. Там люди впевнені у своєму майбутньому, у державних інститутах. Вони багато працюють і з оптимізмом дивляться у завтрашній день. У нашій країні поки що все інакше, на жаль. Шанс стати депутатом міської ради – це можливість змінити на краще життя власної громади», – пояснює своє рішення захисник.

 

 Окрім цього, Сергій Файбушевич мав змогу помандрувати світом у складі групи українських військових, які брали участь у загальній аудієнції з Папою Римським Франциском у травні 2018 року на площі Святого Петра у Ватикані.

 

 Нагадаємо, до склади  цієї групи увійшли військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, поранені воїни АТО, жінки, що втратили чоловіків на війні, курсанти та оркестр Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного.

 

 Після поранення бійцю довелося покинути військову службу, але зараз він щиро сподівається, що згодом, коли стан його здоров’я покращиться, він, за потреби, зможе повернутися до війська.

 

 Після можливого обрання у своїй роботі Сергій Файбушевич планує зосередитися на патріотичному вихованні підростаючого покоління, адже це питання у Миколаєві зараз лежить виключно на плечах ветеранів, які працюють на добровільних засадах. Депутатські повноваження дадуть можливість підняти ці теми на новому рівні, привернути до них більшу увагу.

 

 Захисник говорить, що Миколаїв – складний регіон. Тут багато проросійськи налаштованих людей. «Більшість живе минулим і не хоче аналізувати ті процеси, які відбуваються в країні сьогодні. У кожного своя правда, але є й немало тих, кому абсолютно байдуже, що буде з Україною завтра, аби вдома був повний холодильник. Мій син, повернувшись зі Сполучених Штатів, сказав, що хотів би там жити. Я відповів йому, що жити потрібно тут, в Україні, але працювати над тим, щоб в нашій країні було не гірше, ніж в Америці», – наголошує ветеран.

 

Олена Шаріпова, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial