До 30-річчя ЗСУ відбувся військовий забіг Military Run UA (ФОТО)

  У Києві до 30-річчя Збройних сил України відбувся перший військовий забіг Military Run UA, в якому взяли участь майже 1100 цивільних громадян, а також військовослужбовці усіх видів та родів військ, у тому числі з інших країн. Про це повідомляє кореспондент Укрінформ.

 

  «Цей захід ми проводимо для того, щоб показати, що наша сила в об’єднанні. Кожен з нас, хто біжить сьогодні, робить це не тільки за себе, а й за свого побратима та посестру. З кожним днем ми рухаємось уперед і беремо все найкраще, що є у збройних силах світу», – розповів головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

 

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний теж долучився до забігу в Києві

  За його словами, спортивний забіг проводиться для того, аби об’єднати людей довкола захисників України, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовими та цивільними, в тому числі з іноземних держав.

 

  В рамках поєкту “Рух ветеранів” за підтримки Управління соціальних питань Департаменту соціального захисту населення Харкіаської обласної державної адміністрації до Дня захисників та захисниць України в Харкові було проведено легкоатлетичний забіг “ВЕТЕРАН Kharkiv Ukraine 10 km”.

 

Учасники забігу в Харкові

  Варто відзначити, що забіг відбувається вже 4 рік підряд. В цьому році в ньому взяли участь не тільки учасники бойових дій, а й дружини та діти ветеранів. Інформацію про це розміщено на сайті ГО «Спілка ветеранів АТО»

 

  Забіг відбувся на дистанціях у 1 km ( діти), 5 km ( жінки) та 10 km (чоловіки). Усі зареєстровані учасники, які успішно подолали свою дистанцію, отримали пам’ятну медаль. На основі часу по віковій категорії було визначено переможців та призерів серед чоловіків та жінок.

 

Нагородження переможців забігу в Харкові

 

Нагадуємо: