До Дня Незалежності понад 150 ветеранів АТО отримали землю під Харковом

шя

Понад 150 ветеранів АТО отримали накази на землю 23 серпня, в День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності.

Разом з начальником Головного управління Госгеокадастра в Харківській області Євгеном Оберемко участь в заході приймав перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер. За словами Марка Беккера, за час АТО українська армія стала однією з найсильніших у світі. В тому числі, завдяки Харківському регіону, де розташовані численні підприємства Укроборонпрому, і звідки вирушили на захист Батьківщини тисячі патріотів.

Одна з таких сімей – це Зоя Михайлівна Попович, мати Олега Поповича, який 27 серпня 2016 загинув під час бойових дій. «Велике спасибі за турботу і обласної влади, Госгеокадастру, і ветеранам, які завжди тримаються разом. Вони все тепер мої сини, – зізналася Зоя Михайлівна. – У мене більше немає Олега, але залишилася його дочка, 13 років, така ж світла, як її батько. Вона – все моє життя. Будемо разом вести господарство ». Мати Олега Поповича отримала 12 соток землі для ведення садівництва.

жі

Начальник Головного управління Госгеокадастра в Харківській області Євген Оберемок підкреслив, що Харківська область завдяки наполегливій праці голови облдержадміністрації Юлії Світличної, обласного Госгеокадастра і ветеранським громадським організаціям залишається серед лідерів по соціальному забезпеченню ветеранів ООС (АТО) земельними ділянками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *