Для дітей учасників АТО є можливість відпочити в Грузії

Posol-1

В місті Тбілісі (Грузія) відбулася зустріч керівника соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну Уляни Флишко із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Грузії Ігорем Долговим.

Як пише НОВА.НЕТ з посиланням на Український погляд, основною темою, яку обговорили сторони зустрічі, стали питання щодо організації відпочинку дітей українських Героїв у Грузії.

Зокрема, керівник Благодійного товариства Мій тато захищає Україну розповіла про діяльність організації, про заходи, які за останній період були проведені для дітей учасників АТО. Також вона звернулася до дипломата із пропозицією про підтримку діяльності соціального проекту в частині організації поїздки групи дітей учасників АТО на відпочинок і реабілітацію в Грузії. “Чимало поїздок та різноманітних заходів нам вже вдалося організувати. І щоразу ми мали підтримку з боку небайдужих людей, готових стати поруч і разом допомагати в реалізації такої благодійної мети. Хотілося би отримати таку ж підтримку і від Посольства України в Грузії, надавши українським дітям шанс побувати в сонячній країні і провести тут незабутній відпочинок”, – зазначила Уляна Флишко.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов запевнив, що Посольство готове підтримати такі благодійні ініціативи і першим кроком стане інформування місцевих органів влади в Грузії про діяльність такого соціального проекту в Україні. “Ми готові звертатися до місцевих органів влади в Грузії із пропозицією про підтримку такого проекту. Разом будемо докладати зусиль, щоби діти мали можливість побувати в цій країні та пройти тут курс відпочинку і реабілітації”, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії.

На завершення зустрічі керівник соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну передала Надзвичайному та Повноважному Послу України в Грузії Ігору Долгову символічні подарунки, які надали українські волонтери.

Зокрема, із любов’ю від України свій подарунок передала талановита майстриня, волонтер, рідна тітка відомого співака, лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка – Віра Максименко. Красиві керамічні дзвіночки, оздоблені яскраво-червоними маками, тепер стануть окрасою головної дипломатичної установи України в Грузії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *